Reklamace

Pro všechny výrobky zakoupené v obchodě platí podmínky, které Vám umožňují reklamovat zboží z důvodu vady do 2 let od data nákupu.

Jak reklamovat zboží

  1. Vytiskněte a důkladně vyplňte reklamační formulář. Reklamace bez přiloženého formuláře nebo s nesprávně vyplněným dokladem nebudeme moci uznat. Pokud zboží reklamujete na odběrném místě, při reklamaci předložte fakturu.
  2. Reklamační formulář (dopis) můžete napsat i ručně, musí ale obsahovat veškeré údaje podle reklamačního formuláře, včetně identifikace a kontaktů kupujícího.
  3. Reklamované zboží zašlete spolu s reklamačním formulářem na adresu:
  4. Wauu.cz, Strojírenská 2269/36, 591 01 Žďár nad Sázavou, tel.: +420776001742. Reklamovaný výrobek posíláte na vlastní náklady a odpovědnost. Proto zvolte bezpečný způsob dodání zásilky, např. využijte kurýrní službu anebo pošlete balík s možností potvrzení odeslání. Neposílejte prosím zásilky na dobírku, takové zásilky nemůžeme převzít z technických ani administrativních důvodů.
  5. Reklamace jsou zpracovávány v průběhu maximálně 30 dní od data přijetí reklamovaného výrobku.
  6. O výsledku reklamace Vás budeme informovat mailem nebo telefonicky. V případě odůvodněné reklamace bude poškozené zboží opraveno anebo vyměněno za jiné (plnohodnotné). Pokud nebude oprava nebo výměna možná (např. kvůli chybějícím skladovým zásobám, případně nedostupnosti zboží ze strany dodavatele) – vrátíme Vám hodnotu ceny výrobku.
  7. K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: https://adr.coi.cz/cs. Platformu pro řešení sporů on-line nacházející se na internetové adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné využít při řešení sporů mezi prodávajícím a kupujícím z kupní smlouvy. Použití tohoto systému řešení sporů není povinné.

Reklamační formulář ke stažení (PDF)

Ohledně reklamace nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu reklamace(at)wauu.cz nebo telefonicky na čísle +420776001742.